O nas

Siedziba firmy  AGROPOL znajduje się w Zakrzewie (woj. kujawsko-pomorskie) przy ul. Kujawskiej 11. Jest to skrzyżowanie dwóch tras przelotowych: Aleksandrów Kujawski-Radziejów (DK nr 266) oraz Inowrocław-Włocławek  (DK nr 252). Tak dobra lokalizacja powoduje, iż klienci bardzo łatwo mogą do nas trafić i mają nas „zawsze pod ręką”.

Współpracujemy z największymi producentami i dystrybutorami maszyn rolniczych w Polsce

Operując na rynku od 1997 roku, firma znalazła swoje miejsce i uznanie wśród klientów różnych branż i potrzeb, w szczególności rolniczej i związanej z utrzymaniem terenu.

Oferujemy produkty Unia Group, Pronar, Expom Krośniewice, Sipma, Hydramet, POM Augustów, Pomot, Maschio Gaspardo, Zetor, Kioti, AMJ Agro, Metal-Technik, Talex, AGRO-FACTORY i IRTEC deszczownie.

Nasze wartości

Zatrudniamy doświadczony, cały czas szkolący się personel, który w razie potrzeby służy Państwu fachowym doradztwem. Dla naszych handlowców i sprzedawców nie ma rzeczy niemożliwych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i stabilnej pozycji na rynku możemy zaproponować naszym klientom wyjątkowo atrakcyjne warunki współpracy.

Dysponujemy odpowiednim terenem do wystawy sprzętu, oraz bardzo dobrze zaopatrzonym sklepem z częściami rolniczymi.  Bierzemy udział w wystawach rolniczych i dożynkach. Organizujemy także pokaz sprzętu w akcji.

Firma AGROPOL została doceniona przez czołowych producentów sprzętu rolniczego w Polsce, czego dowodem są liczne wyróżnienia i nagrody.

Agropol Zakrzewo

Adres

Kujawska 11, 87-707 Zakrzewo

Telefon

Facebook
YouTube